- Počasí
- Libanon
- Mont-Liban
- Ed Doueïr
Aktuální počasí Ed Doueïr
Aktuální počasí přímo pro město Ed Doueïr. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
