- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Écuras
Aktuální počasí Écuras
Aktuální počasí přímo pro město Écuras. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 28. 5. (00:00)
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
