- Počasí
- Francie
- Bourgogne-Franche-Comté
- Échenoz-le-Sec
Aktuální počasí Échenoz-le-Sec
Aktuální počasí přímo pro město Échenoz-le-Sec. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
