Aktuální počasí Eagar
Aktuální počasí přímo pro město Eagar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 1. 4. (19:00)
12°C
pocitově 8°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 68 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 36 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 7°C |
