Aktuální počasí Dūsrah Balah
Aktuální počasí přímo pro město Dūsrah Balah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 34°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 29°C |
