- Počasí
- Rusko
- Irkutsk Oblast
- Durlay
Aktuální počasí Durlay
Aktuální počasí přímo pro město Durlay. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -2°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -13°C |
| Normál: | 6°C |
