- Počasí
- Chorvatsko
- Koprivničko-Križevačka
- Đurđevac
Aktuální počasí Đurđevac
Aktuální počasí přímo pro město Đurđevac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 3. 4. (00:00)
11°C
pocitově 7°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 11°C |
