- Počasí
- Chorvatsko
- Koprivničko-Križevačka
- Đurđevac
Aktuální počasí Đurđevac
Aktuální počasí přímo pro město Đurđevac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 3. 4. (00:00) do 3. 4. (15:00)
6°C
pocitově 2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 11°C |
