- Počasí
- Chorvatsko
- Koprivničko-Križevačka
- Đurđevac
Aktuální počasí Đurđevac
Aktuální počasí přímo pro město Đurđevac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 3. 4. (00:00)
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 31 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
