- Počasí
- Spojené státy americké
- Pensylvánie
- Dunmore
Aktuální počasí Dunmore
Aktuální počasí přímo pro město Dunmore. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 6°C |
