- Počasí
- Indie
- Džhárkhand
- Dumka
Aktuální počasí Dumka
Aktuální počasí přímo pro město Dumka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 42°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 28°C |
