- Počasí
- Turecko
- Muğlanská provincie
- Dümendibi
Aktuální počasí Dümendibi
Aktuální počasí přímo pro město Dümendibi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 15°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 19°C |
