Aktuální počasí Dumbrava
Aktuální počasí přímo pro město Dumbrava. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 26. 4. (18:00)
12°C
pocitově 9°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 68 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
