- Počasí
- Afghánistán
- Ghowr
- Dūdwān
Aktuální počasí Dūdwān
Aktuální počasí přímo pro město Dūdwān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -17°C |
| Normál: | 1°C |
