- Počasí
- Rusko
- Bryansk Oblast
- Dubrava
Aktuální počasí Dubrava
Aktuální počasí přímo pro město Dubrava. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -7°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 11°C |
