Aktuální počasí Drøna
Aktuální počasí přímo pro město Drøna. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 1°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 10°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 4°C |
