Aktuální počasí Dowgūr
Aktuální počasí přímo pro město Dowgūr. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 27 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 15°C |
