- Počasí
- Česko
- Královéhradecký
- Doubravice
Aktuální počasí Doubravice
Aktuální počasí přímo pro město Doubravice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 37 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 11°C |
