- Počasí
- Česko
- Karlovarský kraj
- Doubrava
Aktuální počasí Doubrava
Aktuální počasí přímo pro město Doubrava. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Námraza
Platí od 27. 4. (00:00) do 27. 4. (07:00)
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
