Aktuální počasí Doljeşti
Aktuální počasí přímo pro město Doljeşti. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 27. 5. (12:00) do 27. 5. (23:00)
Nárazy větru
Platí do 26. 5. (21:00)
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
