- Počasí
- Bělorusko
- Grodnenskaya
- Dolina
Aktuální počasí Dolina
Aktuální počasí přímo pro město Dolina. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 0°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 10°C |
