- Počasí
- Nizozemsko
- Friesland
- Dokkum
Aktuální počasí Dokkum
Aktuální počasí přímo pro město Dokkum. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
