- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Dinnington
Aktuální počasí Dinnington
Aktuální počasí přímo pro město Dinnington. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 12°C |
