- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangsu
- Dingfeng
Aktuální počasí Dingfeng
Aktuální počasí přímo pro město Dingfeng. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
