- Počasí
- Řecko
- Central Greece
- Dílesi
Aktuální počasí Dílesi
Aktuální počasí přímo pro město Dílesi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 14°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 997 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
