- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Devonport
Aktuální počasí Devonport
Aktuální počasí přímo pro město Devonport. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1032 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 8°C |
