- Počasí
- Norsko
- Troms og Finnmark
- Devddesjávri
Aktuální počasí Devddesjávri
Aktuální počasí přímo pro město Devddesjávri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -5°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 7°C |
| MIN: | -17°C |
| Normál: | -3°C |
