- Počasí
- Jižní Korea
- Gangwon-do
- Deokpatjae
Aktuální počasí Deokpatjae
Aktuální počasí přímo pro město Deokpatjae. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
