- Počasí
- Turecko
- Mardinská provincie
- Demirkapı
Aktuální počasí Demirkapı
Aktuální počasí přímo pro město Demirkapı. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
