- Počasí
- Austrálie
- New South Wales
- Delegate
Aktuální počasí Delegate
Aktuální počasí přímo pro město Delegate. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
