Aktuální počasí Dehīmī
Aktuální počasí přímo pro město Dehīmī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 13 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 30°C |
