- Počasí
- Austrálie
- New South Wales
- Dee Why
Aktuální počasí Dee Why
Aktuální počasí přímo pro město Dee Why. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 20°C |
