- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Dayanzi
Aktuální počasí Dayanzi
Aktuální počasí přímo pro město Dayanzi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 17°C |
