- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangsu
- Datong
Aktuální počasí Datong
Aktuální počasí přímo pro město Datong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
