- Počasí
- Írán
- Khorāsān-e Jonūbī
- Dastgerd
Aktuální počasí Dastgerd
Aktuální počasí přímo pro město Dastgerd. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 13°C |
