- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Daping
Aktuální počasí Daping
Aktuální počasí přímo pro město Daping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 24°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 23°C |
