Aktuální počasí Daniel Flores
Aktuální počasí přímo pro město Daniel Flores. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 22°C |
