- Počasí
- Indie
- Západní Bengálsko
- Dam Dam
Aktuální počasí Dam Dam
Aktuální počasí přímo pro město Dam Dam. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 37°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 30°C |
