Aktuální počasí Đầm Đa
Aktuální počasí přímo pro město Đầm Đa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 28°C |
