- Počasí
- Čínská lidová republika
- Šen-si
- Dalumao
Aktuální počasí Dalumao
Aktuální počasí přímo pro město Dalumao. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 9°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 25 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
