- Počasí
- Čínská lidová republika
- Sichuan
- Dalujing
Aktuální počasí Dalujing
Aktuální počasí přímo pro město Dalujing. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 25°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 14°C |
