- Počasí
- Spojené království
- Scotland
- Dalserf
Aktuální počasí Dalserf
Aktuální počasí přímo pro město Dalserf. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 12°C |
