- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangsu
- Dalaba
Aktuální počasí Dalaba
Aktuální počasí přímo pro město Dalaba. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
