- Počasí
- Jižní Korea
- Jeollanam-do
- Daedaegudo
Aktuální počasí Daedaegudo
Aktuální počasí přímo pro město Daedaegudo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 9°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 10°C |
