- Počasí
- Nepál
- Province 1
- Ḍā̃ḍe
Aktuální počasí Ḍā̃ḍe
Aktuální počasí přímo pro město Ḍā̃ḍe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 58 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 16°C |
