- Počasí
- Nepál
- Province 4
- Ḍā̃ḍāchhāp
Aktuální počasí Ḍā̃ḍāchhāp
Aktuální počasí přímo pro město Ḍā̃ḍāchhāp. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 26°C |
