- Počasí
- Sýrie
- Deir ez-Zor
- Dablān
Aktuální počasí Dablān
Aktuální počasí přímo pro město Dablān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 26°C |
