- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Da’ading
Aktuální počasí Da’ading
Aktuální počasí přímo pro město Da’ading. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 76 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
