Aktuální počasí Cunkong
Aktuální počasí přímo pro město Cunkong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -7°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 65 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 9°C |
