- Počasí
- Španělsko
- Kastilie a León
- Cuéllar
Aktuální počasí Cuéllar
Aktuální počasí přímo pro město Cuéllar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 9°C |
